Uurrooster

Basisturnen

KiddyGym Veltem (3j+) Woensdag 13u30–14u30 Ivo Van Damme (Veltem)
KiddyGym Bertem (3j+) Woensdag 14u00–15u00 Gemeentelijke School Bertem
WildMove Veltem (6j+) Woensdag 14u30–16u00 Ivo Van Damme (Veltem)
WildMove Bertem (6j+) Woensdag 14u30–16u00 Gemeentelijke School Bertem

Acrogym

Acrogym Basis 1 (6j+) Zaterdag 09u00–10u15 of Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 10u15–11u30 Ivo Van Damme (Veltem)
Acrogym Basis 2 Woensdag 14u00–16u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 09u00–10u30 Ivo Van Damme (Veltem)
Acrogym Basis 2 Plus Maandag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Woensdag 14u00–16u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 09u00–12u00 Ivo Van Damme (Veltem)
Acrogym Precompetitie Zaterdag 11u30–14u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zondag 18u00–20u30 (1x / maand) Sporthal Den Dijk (Haacht)
  Dinsdag 18u00–19u30 of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Dinsdag 19u00–20u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Acrogym Precompetitie Plus Maandag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 10u30–14u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zondag 18u00–20u30 (1x / maand) Sporthal Den Dijk (Haacht)
  Dinsdag 18u00–19u30 of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Dinsdag 19u00–20u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Acrogym Competitie I Maandag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Woensdag 18u00–20u30 Ivo Van Damme (Veltem)
  Vrijdag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 11u00–14u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zondag 17u00–20u00 (1x / maand) Sporthal Blauwput (Kessel-Lo)
  Zondag 18u00–20u30 (1x / maand) Sporthal Den Dijk (Haacht)
Acrogym Competitie A & B Maandag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Woensdag 18u00–20u30 Ivo Van Damme (Veltem)
  Vrijdag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 09u00–13u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zondag 17u00–20u00 (1x / maand) Sporthal Blauwput (Kessel-Lo)
  Zondag 18u00–20u30 (2x / maand) Sporthal Den Dijk (Haacht)

Acrorock

AcroRock Basis (6j+) Vrijdag 19u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 10u00–12u00 Ivo Van Damme (Veltem)
AcroRock Competitie Klein Team Maandag 18u00–19u30 Sporthal H. Hart (Heverlee)
  Vrijdag 19u00–20u15 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 10u00–12u15 Ivo Van Damme (Veltem)
AcroRock Competitie Groot Team Maandag 19u30–21u00 Sporthal H. Hart (Heverlee)
  Vrijdag 19u00–21u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zaterdag 12u00–14u00 Ivo Van Damme (Veltem)
AcroRock Competitie Koppel Vrijdag 18u00–19u00 Ivo Van Damme (Veltem)

Freerunning

Freerunning Rakkers (6j+) Donderdag 18u00–19u30 [VOLZET] of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zaterdag 15u00–16u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Freerunning Kerels (11j+) Donderdag 19u30–21u30 of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zondag 18u00–20u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Freerunning Jam (14j+) Zaterdag 21u00–23u00 Sporthal Den Dijk (Haacht)

Trampoline

Trampoline Basis (6j+) Vrijdag 18u00–19u30 Ivo Van Damme (Veltem)
Trampoline 12j+ (12j+) Vrijdag 19u30–21u00 Ivo Van Damme (Veltem)
Grote Trampoline (6j+) Zaterdag 11u00–13u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
DMT Competitie Woensdag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Vrijdag 18u00–20u00 Ivo Van Damme (Veltem)
  Zondag 17u00–19u00 (1x / maand) Sporthal Blauwput (Kessel-Lo)

Tumbling

Tumbling Basis 2u (6j+) Zaterdag 09u00–11u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Tumbling Basis 4u (6j+) Woensdag 16u00–18u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zaterdag 09u00–11u00 of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zondag 09u00–11u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Tumbling Precompetitie Woensdag 16u00–18u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zondag 09u00–11u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Maandag 18u30–20u30 of Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Vrijdag 18u30–20u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
Tumbling Competitie Maandag 18u30–20u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Woensdag 18u00–20u30 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Vrijdag 18u30–21u00 Tumblingzaal Wildeman (Herent)
  Zondag 18u00–21u00 Sporthal Den Dijk (Haacht)